![prosklisi-synedriasis-dimotikis-koinotitas-tripolis-(27/3/2024)](https://www.pna.gr/wp-content/uploads/2024/03/195742-prosklisi-synedriasis-dimotikis-koinotitas-tripolis-27-3-2024.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας καλούμε την 27η Μαρτίου 2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00, να προσέλθετε στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχείου Τρίπολης (1ος όροφος), Λαγοπάτη & Αταλάντης), σε τακτική συνεδρίαση του Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Τρίπολης, για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στο πιο κάτω θέμα της ημερήσιας διάταξης:Γνωμοδότηση για την ονοματοδοσία της ανωνύμου οδού μεταξύ των Ο.
Τ. 951-953 Α και 952-955-953 κάθετη στην οδό Αγάπης.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΛΛΗΣ
Το άρθρο Πρόσκληση συνεδρίασης Δημοτικής Κοινότητας Τρίπολης (27/3/2024) εμφανίστηκε πρώτα στο Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων.