![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Παραδόθηκε ο αθλητικός εξοπλισμός ( μπάλες μπάσκετ, ποδοσφαίρου, βόλεϊ )και συζητήθηκαν θέματα ευρύτερου ενδιαφέροντος που αφορούν το Δήμο Βόρειας Κυνουρίας όπως η επιχορήγηση του ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΘΥΡΕΑΣ για το τουρνουά 3x3 που θα πραγματοποιηθεί 1-3 Αυγούστου, ο καθαρισμός του δρόμου Άγιος Πέτρος – Καστρί, το γήπεδο 5x5 του Άγιου Πέτρου και το parking του Άγιου Πέτρου.
Η Περιφερειακή Αρχή τηρεί τις υποσχέσεις προς τους πολίτες.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.