Ο Δήμαρχος Ν. Κυνουρίας, η Πρόεδρος της Κοινότητας Πλατανακίου και ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινωφελούς Επιχείρισης Ν. Κυνουρίας σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την τελετή του μνημόσυνου υπέρ του Μακεδονομάχου Καπετάν Φούφα που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή…
![](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-06/d4c03946b2.jpeg)
Με ιδιαίτερη εκτίμηση και σεβασμό,
Ο πρόεδρος του ΔΣ
Ντουζένης Χριστόφορος
#ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ
Ο Δήμαρχος Ν. Κυνουρίας, η Πρόεδρος της Κοινότητας Πλατανακίου και ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινωφελούς Επιχείρισης Ν. Κυνουρίας σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την τελετή του μνημόσυνου υπέρ του Μακεδονομάχου Καπετάν Φούφα που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή…
![](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-06/d4c03946b2.jpeg)
Με ιδιαίτερη εκτίμηση και σεβασμό,
Ο πρόεδρος του ΔΣ
Ντουζένης Χριστόφορος
#ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ