![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Πραγματοποιήσαν επίσκεψη στο τμήμα της Παιδιατρικής Κλινικής του Νοσοκομείου, όπου ενημερώθηκαν για τον τρόπο λειτουργίας του τμήματος και διδάχθηκαν τη θεματική ενότητα Χρόνια Νοσήματα και Κακοήθεια στην παιδική ηλικία, όπως προβλέπεται από τον Οδηγό Σπουδών της ειδικότητας.
Επίσης θα θέλαμε θερμά να ευχαριστήσουμε τη Διευθύντρια της Παιδιατρικής Κλινικής του Παναρκαδικού Νοσοκομείου Τρίπολης κα Ιωάννα Αντωνίου, η οποία προάγει και στηρίζει την εκπαίδευση των καταρτιζόμενων του ΔΙΕΚ.
Με εκτίμηση,
Διευθύντρια ΔΙΕΚ Π.Γ.Ν Τρίπολης
Μαργιώλου Γεωργία
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.