![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Ιδιαίτερες ευχαριστίες προς την Κεντρική Διοίκηση και ιδιαίτερα προς τον Πρόεδρο Ε.
Οι Εθελοντές, το Προσωπικό και το Περιφερειακό Συμβούλιο του Ε.Ε.Σ. Τρίπολης, σας εύχονται Καλό Πάσχα και η Ανάσταση του Κυρίου να είναι Ανάσταση Ελπίδας για όλους και να γίνει οδηγός της καρδιάς μας για ένα καλύτερο κόσμο με Ειρήνη & Αγάπη.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.