Ο Παναρκαδικός ηττήθηκε στη Μύκονο από την τοπική ομάδα με σκορ 3-2

Φεβρουαρίου 13, 2022 0

Ο Παναρκαδικός ηττήθηκε στη Μύκονο από την τοπική ομάδα με σκορ 3-2 για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Στο γήπεδο του Κόρφου πραγματοποιήθηκε ο αγώνας μεταξύ Α.Ε. Μυκόνου - Παναρκαδικόυ για την 15η αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Το σκόρ άνοιξε για τους γηπεδούχους στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου (46') με πέναλντι, ενώ με την έναρξη του 2ου έγινε το 2-0 (47'). το 3-0 έγινε στο 52' σε αντεπίθεση των γηπεδούχων μετά απο διώξιμο της μπάλας απο την άμυνα της Μυκόνου.

Η αμάδα του Παναρκαδικού μείωσε στο σκόρ με πέναλντι στο 67' και σημείωσε ένα ακόμη γκόλ στις καθυστερήσεις για το τελικο 3-2.