Κλήρωση ΕΠΣ Αρκαδίας | Το Πρόγραμμα αγώνων του Πρωταθλήματος και Κυπέλου 2021-22

Σεπτεμβρίου 02, 2021

Στο Παράλιο Άστρος και συγκεκριμένα στο καφέ Lime πραγματοποιήθηκε χθές βράδυ 01/09 η εκδήλωση για την κλήρωση των αγώνων προταθλήματος των ομάδων της ΕΠΣ Αρκαδίας για τη νέα αγωνιστική περίοδο.

Εκπρώσωποι των ομάδων και φορέων παρακολούυθησαν απο κοντά την κλήρωση και αντάλαξαν απόψεις για τη νέα ποδοσφαιρική χρονια.

Α ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1η αγωνιστική

Απόλλων Τυρού-Ορχομενός

Τεγέα-Αχιλλέας

Λεωνίδιο-Κορακοβούνι

Βρασιές-Ηρακλής

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαντινειακός

Δόξα Μεγαλόπολης-Δημητσάνα

Ρεπό: Πανθυρεατικός

2η αγωνιστική

Πανθυρεατικός-Απόλλων Τυρού

Ορχομενός-Τεγέα

Αχιλλέας-Βρασιές

Κορακοβούνι-ΑΕΚ Τρίπολης

Ηρακλής-Δόξα Μεγαλόπολης

Μαντινειακός-Δημητσάνα

Ρεπό: Λεωνίδιο

3η αγωνιστική

Απόλλων Τυρού-Τεγέα

Λεωνίδιο-Πανθυρεατικός

Βρασιές-Ορχομενός

Δόξα Μεγαλόπολης-Αχιλλέας

Δημητσάνα-Κορακοβούνι

Μαντινειακός-Ηρακλής

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

4η αγωνιστική

Λεωνίδιο-Απόλλων Τυρού

Τεγέα-Βρασιές

Πανθυρεατικός-ΑΕΚ Τρίπολης

Ορχομενός-Δόξα Μεγαλόπολης

Αχιλλέας-Μαντινειακός

Κορακοβούνι-Ηρακλής

Ρεπό: Δημητσάνα

5η αγωνιστική

Απόλλων Τυρού-Βρασιές

ΑΕΚ Τρίπολης-Λεωνίδιο

Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα

Δημητσάνα-Πανθυρεατικός

Μαντινειακός-Ορχομενός

Κορακοβούνι-Αχιλλέας

Ρεπό: Ηρακλής

6η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης-Απόλλων Τυρού

Βρασιές-Δόξα Μεγαλόπολης

Λεωνίδιο-Δημητσάνα

Τεγέα-Μαντινειακός

Πανθυρεατικός-Ηρακλής

Ορχομενός-Κορακοβούνι

Ρεπό: Αχιλλέας

7η αγωνιστική

Απόλλων Τυρού-Δόξα Μεγαλόπολης

Δημητσάνα-ΑΕΚ Τρίπολης

Μαντινειακός-Βρασιές

Ηρακλής-Λεωνίδιο

Κορακοβούνι-Τεγέα

Αχιλλέας-Πανθυρεατικός

Ρεπό: Ορχομενός

8η αγωνιστική

Δημητσάνα-Απόλλων Τυρού

Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

ΑΕΚ Τρίπολης-Ηρακλής

Βρασιές-Κορακοβούνι

Λεωνίδιο-Αχιλλέας

Πανθυρεατικός-Ορχομενός

Ρεπό: Τεγέα

9η αγωνιστική

Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

Ηρακλής-Δημητσάνα

Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης

Αχιλλέας-ΑΕΚ Τρίπολης

Ορχομενός-Λεωνίδιο

Τεγέα-Πανθυρεατικός

Ρεπό: Βρασιές

10η αγωνιστική

Ηρακλής-Απόλλων Τυρού

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Δημητσάνα-Αχιλλέας

ΑΕΚ Τρίπολης-Ορχομενός

Βρασιές-Πανθυρεατικός

Λεωνίδιο-Τεγέα

Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

11η αγωνιστική

Απόλλων Τυρού-Κορακοβούνι

Αχιλλέας-Ηρακλής

Ορχομενός-Δημητσάνα

Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης

Βρασιές-Λεωνίδιο

Ρεπό: Μαντινειακός

12η αγωνιστική

Αχιλλέας-Απόλλων Τυρού

Ηρακλής-Ορχομενός

Μαντινειακός-Πανθυρεατικός

Δημητσάνα-Τεγέα

Δόξα Μεγαλόπολης-Λεωνίδιο

ΑΕΚ Τρίπολης-Βρασιές

Ρεπό: Κορακοβούνι

13η  αγωνιστική

Ορχομενός-Αχιλλέας

Πανθυρεατικός-Κορακοβούνι

Τεγέα-Ηρακλής

Λεωνίδιο-Μαντινειακός

Βρασιές-Δημητσάνα

Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕΚ Τρίπολης

Ρεπό: Απόλλων Τυρού

 

Β ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1η αγωνιστική

Κανδήλα-Νεστάνη

Νέοι Τρίπολης-ΑΕ Μαρίου

Ελπίδα-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Ρεπό: Νικηταράς

2η αγωνιστική

Νικηταράς-Κανδήλα

Νεστάνη-Νέοι Τρίπολης

ΠΑΟΚ Τρίπολης-ΑΕ Μαρίου

Ρεπό: Ελπίδα

3η αγωνιστική

Κανδήλα-Νέοι Τρίπολης

Ελπίδα-Νικηταράς

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Νεστάνη

Ρεπό: ΑΕ Μαρίου

4η αγωνιστική

Ελπίδα-Κανδήλα

Νέοι Τρίπολης-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Νικηταράς-ΑΕ Μαρίου

Ρεπό: Νεστάνη

5η αγωνιστική

Κανδήλα-ΠΑΟΚ Τρίπολης

ΑΕ Μαρίου-Ελπίδα

Νεστάνη-Νικηταράς

Ρεπό: Νέοι Τρίπολης

6η αγωνιστική

ΑΕ Μαρίου-Κανδήλα

Ελπίδα-Νεστάνη

Νέοι Τρίπολης-Νικηταράς

Ρεπό: ΠΑΟΚ Τρίπολης

7η αγωνιστική

Νεστάνη-ΑΕ Μαρίου

Νικηταράς-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Νέοι Τρίπολης-Ελπίδα

Ρεπό: Κανδήλα

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1ος όμιλος

Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης

Ορχομενός Λεβιδίου-Δημητσάνα

Δόξα Μεγαλόπολης-Παναρκαδικός

Περνάει άνευ αγώνα: Μαντινειακός

Γ’ φάση

Νικητής Ορχομενός Λεβιδίου/Δημητσάνα-Νικητής Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης

Νικητής Δόξα Μεγαλόπολης/Παναρκαδικός-Μαντινειακός

2ος όμιλος

Αχιλλέας-Βρασιές

Λεωνίδιο-Πανθυρεατικός

Ηρακλής Βερβένων-Ερμής Μελιγούς

Κορακοβούνι-Απόλλων Τυρού

Γ’ φάση

Νικητής Κορακοβούνι/Απόλλων Τυρού-Νικητής Αχιλλέας-Βρασιές

Νικητής Ηρακλής Βερβένων/Ερμής Μελιγούς-Νικητής Λεωνίδιο/Πανθυρεατικός

Last modified on Πέμπτη, 02 Σεπτεμβρίου 2021 10:17

Comments powered by CComment

© 2020 All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr