![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Μια φωτογραφία που δείχνει νεαρούς σε γνωστή καφετέρια της Τρίπολης, να σηκώνονται όρθιοι όταν γίνεται υποστολή της Σημαίας κάνει τον γύρο του διαδικτύου.
Οι νεαροί όταν ακούν τον Εθνικό Ύμνο και βλέπουν να γίνεται Υποστολή της Σημαίας στην πλατεία Άρεως, αφήνουν οτιδήποτε κάνουν και σηκώνονται όρθιοι δείχνοντας με αυτό τον τρόπο σεβασμό σε αυτή την πολύ σημαντική στιγμή.
Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν γι' αυτή την κίνηση των νέων ανθρώπων, που μας δείχνουν ότι τελικά υπάρχει ελπίδα.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.