![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Σκοπός των εργασιών είναι να προστατευθεί η τοιχογραφία Του Παντοκράτορα που βρίσκεται εσωτερικά στον τρούλο του Ναού. Ο ναός κατασκευάσθηκε το 1810 και έχει τοιχογραφηθεί από τον Φώτη Κόντογλου. Το καμπαναριό είναι έργο του Τήνιου Θεοτίκου το 1877.
Η στεγανοποίηση έγινε από εξειδικευμένο συνεργείο.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.