![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Πιο συγκεκριμένα, το πρόγραμμα των ελέγχων που θα πραγματοποιηθούν, έχει ως εξής:
Απαραίτητα, οι προσερχόμενοι δημότες να έχουν μαζί τους τον Α.Μ.Κ.Α. ή την ταυτότητά τους.
Στόχος της εν λόγω δράσης είναι να αποφευχθεί η διασπορά του ιού στην κοινότητα, εφόσον αυτός ανιχνευθεί σε πολίτες, μέσω των γρήγορων τεστ που θα πραγματοποιήσει το κλιμάκιο. Καλούμε τους δημότες να ανταποκριθούν στο κάλεσμα με αίσθημα ευθύνης. Ο Δήμος Γορτυνίας βρίσκεται σε επαγρύπνηση και στενή συνεργασία με όλους τους αρμόδιους φορείς για την προστασία των πολιτών.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.