![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Αύριο Τετάρτη 30 Ιουνίου και ώρα 10:00 – 13:00 κλιμάκιο του ΕΟΔΥ θα βρίσκεται στην πλατεία Καρυτσιώτη της Κοινότητας Άστρους για να διενεργήσει και πάλι δωρεάν δειγματοληπτικούς ελέγχους.
Ύστερα από την τελευταία ενημέρωσή μας από την αρμόδια υπηρεσία τα ενεργά κρούσματα στον Δήμο μας σήμερα 29 Ιουνίου ανέρχονται συνολικά σε 1.
Προτρέπουμε όλους τους πολίτες, να επισκεφθούν το κλιμάκιο, να κάνουν έλεγχο για κορωνοϊό ώστε να αποφευχθεί η διασπορά του ιού. Όσοι προσέρχονται θα πρέπει να φορούν μάσκα και να γνωρίζουν τον αριθμό ΑΜΚΑ ή τον αριθμό ταυτότητάς τους.
Τηρούμε τα μέτρα προστασίας – μένουμε ασφαλείς.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.