![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Αύριο Τετάρτη 28 Απριλίου και ώρα 10:00 – 13:00 κλιμάκιο του ΕΟΔΥ θα βρίσκεται στην πλατεία Καρυτσιώτη, στο Άστρος, για να διενεργήσει δωρεάν δειγματοληπτικούς ελέγχους.
Προτρέπουμε όλους τους πολίτες, να επισκεφθούν το κλιμάκιο, να κάνουν έλεγχο για κορωνοϊό ώστε να αποφευχθεί η διασπορά του ιού. Όσοι προσέρχονται θα πρέπει να φορούν μάσκα και να γνωρίζουν τον αριθμό ΑΜΚΑ ή τον αριθμό ταυτότητάς τους.
Πλένουμε χέρια – Κρατάμε αποστάσεις – Φοράμε μάσκα
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.