![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Στο πλαίσιο της υλοποίησης του έργου «Βασικός Αγωγός τροφοδότησης Υδρευτικού Ύδατος κεντρικής δεξαμενής οικισμού Παραλίου Άστρους Δήμου Βόρειας Κυνουρίας» εκτελούνται εργασίες επί της επαρχιακής οδού Τρίπολης - Άστρους, στην είσοδο του Άστρους.
Λόγω των εργασιών αυτών θα πραγματοποιηθεί ολική ή μερική διακοπή υδροδότησης στην Κοινότητα Άστρους, το πρωί της Δευτέρας 19 Απριλίου 2021, από τις 8:00 - 12:00μ.μ.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων τους κατοίκους για την κατανόησή τους.
Εκ της Διευθύνσεως ΔΕΥΑΒΚ
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.