Μπαίνουν στην μάχη της Γ΄ Εθνικής οι Αρκαδικές ομάδες!

Οκτωβρίου 15, 2021

Έγινε η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής και οι Αρκαδικές ομάδες θα συγκρουστούν την 6η και 17η αγωνιστική.

Αναλυτικά ο 5ος όμιλος:

Παναρκαδικός ,Ερμής Μελιγούς, Άγιος Ιερόθεος, Ερμιονίδα, Ηλιούπολη, Μύκονος, Σαντορίνη, , Άρης Σκάλας, Φοίνικας Επιδαύρου, Φωστήρας, Χαραυγιακός

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

1η αγωνιστική 12η

Άρης Σκάλας-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-Άγιος Ιερόθεος

ΑΣ Σαντορίνης 2020-Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Μυκόνου-Ηλιούπολη

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Φωστήρας

Ρεπό: Χαραυγιακός

2η αγωνιστική 13η

Χαραυγιακός-Άρης Σκάλας

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυκόνου

Ερμής Μελιγούς-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Φωστήρας-Ηλιούπολη

Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνης 2020

3η αγωνιστική 14η

Άρης Σκάλας-Παναρκαδικός

ΑΣ Σαντορίνης 2020-Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου-ΑΕ Ερμιονίδας

Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος

Ηλιούπολη-Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

4η αγωνιστική 15η

ΑΣ Σαντορίνης 2020-Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός-ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

ΑΕ Ερμιονίδας-Φωστήρας

Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλιούπολη

5η αγωνιστική 16η

Άρης Σκάλας-ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-ΑΣ Σαντορίνης 2020

Φωστήρας-Παναρκαδικός

Ηλιούπολη-Χαραυγιακός

Ερμής Μελιγούς-ΑΕ Ερμιονίδας

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

6η αγωνιστική 17η

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Άρης Σκάλας

ΑΕ Μυκόνου-Φωστήρας

ΑΣ Σαντορίνης 2020-Ηλιούπολη

Παναρκαδικός-Ερμής Μελιγούς

Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

7η αγωνιστική 18η

Άρης Σκάλας-Φωστήρας

Ηλιούπολη-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμής Μελιγούς-ΑΕ Μυκόνου

Άγιος Ιερόθεος-ΑΣ Σαντορίνης 2020

ΑΕ Ερμιονίδας-Χαραυγιακός

Ρεπό: Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 19η

Ηλιούπολη-Άρης Σκάλας

Φωστήρας-Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος

ΑΣ Σαντορίνης 2020-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-Χαραυγιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

9η αγωνιστική 20η

Άρης Σκάλας-Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος-Ηλιούπολη

ΑΕ Ερμιονίδας-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου

Παναρκαδικός-ΑΣ Σαντορίνης 2020

Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική 21η

Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας

Ηλιούπολη-ΑΕ Ερμιονίδας

Φωστήρας-Χαραυγιακός

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Παναρκαδικός

ΑΕ Μυκόνου-ΑΣ Σαντορίνης 2020

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

11η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Άγιος Ιερόθεος

Χαραυγιακός-Ερμής Μελιγούς

Παναρκαδικός-Ηλιούπολη

ΑΣ Σαντορίνης 2020-Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ρεπό: Άρης Σκάλας

 

 

Comments powered by CComment

© 2020 All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr